כל מה שכדאי לארוז ללינה בהוסטל

ללינה בהוסטל יש יתרונות רבים, אבל היא גם דורשת מאיתנו להצטייד בכמה פריטים שאולי לא היינו לוקחים איתנו לחדר פרטי במלון. אם אתם רוצים לעבור את החופשה שלכם בשלום, היינו ממליצים לקחת אתכם את המוצרים הבאים:

אטמים לאוזניים

יכול להיות שתשנו עם אנשים נפלאים בחדר, אבל גם יכול להיות שהשכן מימין לא יפסיק לנחור, שהבחור ממול לא יפסיק להדליק את האור או שהשכנות מהמיטה העליונה יגיעו כל לילה בארבע לפנות בוקר ויעירו את כל החדר. אף פעם אי אפשר לדעת עם מי תחלקו את החדר, אז הכי טוב להתכונן לגרוע מכל, ולהצטייד בזוג אטמי אוזניים איכותי וכיסוי עיניים.

מנעול ללוקר

מנעול ללוקר זה מאסט באכסניות. חלקן מספקות את זה בחינם או תמורת פיקדון, אבל הכי טוב זה להביא אחד מהבית כדי להיות בטוחים. עם המנעול הזה תוכלו לנעול את הלוקר שיספקו לכם (בהנחה שיספקו אחד), או לחילופין את המזוודה שלכם, וכך להיות בטוחים שאף אחד לא יחטט לכם בדברים.

כפכפים

כדאי מאוד להצטייד בכפכפים כשזה מגיע לאכסניות. יהיה לכם יותר נעים להתהלך בחדר, והם הכרחיים בעיקר בחדר השירותים ובמקלחת, שהיא כנראה משותפת. מקלחות באכסניה יכולות לעשות פלאשבק קל לתקופת הצבא, וכפכפים הם בהחלט פריט שצריך בתיק.

מגבת ומוצרי רחצה

חלק מהאכסניות יספקו גם מגבת, אז כדאי לבדוק מראש, אבל במידה ולא אל תשכחו לקחת אתכם מגבת. אנחנו היינו הולכים על מגבת דקה שמתייבשת מהר. בנוסף, אל תשכחו מוצרי רחצה כמו שמפו וסבון, שלא מסופקים באכסניות – המלצה שלנו להצטייד בבקבוקים הקטנים וקומפקטים שלא תופסים מקום

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *