4 סיבות למה כדאי לכם לשקול לינה באכסניה בחופשה הקרובה

שוקלים ללון באכסניה בחופשה הקרובה ולא בטוחים אם כדאי? קבלו 4 סיבות למה אתם לגמרי צריכים לנסות לתת לאכסניה צ'אנס ראוי:

המחיר

בעצם זה שאתם ישנים בחדר עם אנשים נוספים, המחיר מתקזז משמעותית מחדר פרטי במלון. עד כמה מתקזז? לילה באכסניה יכול לעלות לכם כמה עשרות שקלים בלבד(!), תלוי כמובן ביעד אליו אתם נוסעים. בנוסף, בחלק מהאכסניות תמצאו חדרים קטנים יחסית – של שתיים-ארבע מיטות – ולעתים גם חדרים פרטיים שאמנם יעלו קצת יותר אך עדיין לא מתקרבים למחיר של מלון!

החברה

אכסניה היא מקום נהדר להכיר אנשים חדשים מתרבויות שונות. בדרך כלל תמצאו בהוסטלים בר או חלל משותף (זאת בנוסף לחדר המשותף!), ושם תוכלו להכיר חברים חדשים ממדינות שונות. בדרך כלל, רוב האנשים שלנים באכסניה מחפשים את ההיכרות הזו עם אנשים חדשים, מה שיוצר חוויה מפתיעה ומרגשת שיכולה לתבל את החופשה.

המיקום

בדרך כלל, אכסניות ממוקמות במיקומים אטרקטיביים מאוד, ממש במרכז הערים ובקירבה לרכבת התחתית. ברגע שתצאו מהדלת, תהיו במרכז העניינים, קרובים לכל הפאבים והמסעדות ולכל האטרקציות התיירותיות.

פעילויות

אכסניות מארגנות פעילויות שונות לדיירים – Pub Crawls, ערבי קריוקי, סיורים חינמיים בעיר ופעילויות נוספות שמטרתן להכיר לכם את העיר ולהכיר לכם אחד את השני. מעבר לכל אלו, באכסניות תוכלו לקבל מידע מקיף על העיר. העובדים באכסניה הם בדרך כלל צעירים שישמחו לתת לכם המלצות שיתאימו בדיוק לכם!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *